Pozvánky
Vedecký veľtrh 2017

Pozvánka v pdf

Pozývame vás na Vedecký veľtrh 2017.

Čítať celý článok...
 
Pozvánka na Vedecký veľtrh 2017

Nezisková organizácia Veda nás baví v spolupráci s Fakultou matematiky, fyziky a informatiky Univerzity Komenského v Bratislave, ďalšími školami a inštitúciami sa rozhodla usporiadať dňa 14. septembra 2017 v Bratislave už 2. ročník úspešného podujatia Vedecký veľtrh.

 

Čítať celý článok...
 
Trenčiansky robotický deň 2017

Stredná odborná škola, Pod Sokolicami 14, Trenčín, organizuje 12. ročník Trenčianskeho robotického dňa. Medzinárodná prehliadka tvorby mladých nadšencov v robotike sa uskutoční 15. - 16.4. 2016. Podrobné informácie s pravidlami súťaže nájdete na stránkach www.sostn.sk a www.trencianskyrobotickyden.sk. Srdečne Vás na sviatok robotiky v Trenčíne pozývame.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Druhý regionálny turnaj súťaže FIRST LEGO League

V stredu 7. decembra sa uskutoční druhý z tohtoročných regionálnych turnajov najväčšej medzinárodnej robotickej súťaže pre deti a mládež od 9 do 16 rokov. Konať sa bude v Banskej Bystrici.

Čítať celý článok...
 
Jedinečná súťaž v robotike otvorila dvere k ďalším výzvam

Organizátori najväčšej medzinárodnej robotickej súťaže pre deti a mládež od 9 do 16 rokov zverejnili úlohy a misie pre tento ročník. Na Slovensku sa koná už deviaty raz a novinkou je otvorenie ďalšieho regionálneho kola v Bratislave - Petržalke.

Čítať celý článok...
 
«ZačiatokDozadu123456DopreduKoniec»

Stránka 1 z 6